wulkanizacja serwis opon

WULKANIZACJA

Wieloletnie doświadczenie naszego personelu daje gwarancje dobrze wykonanej wymiany / serwisu opon , a 8 stanowisk warsztatowych pozwala na bardzo sprawne wykonanie usługi serwisowej. Profesjonalna maszyna do wyważania i prowadzenie rzetelnej kalibracji i przeglądów pozwala nam z dużą dokładnością wyeliminować bicie na kierownicy oraz ściąganie auta.

Ze względu na rozbudowaną ofertę usług dla samochodów ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych i rolniczych poradzimy sobie z na prawdę dużymi kołami, jak i nisko profilowymi oraz typu "run on flat".

wymiana i magazynowanie opon

Sezonowe przechowywanie opon

Nasi klienci nie muszą martwić się o miejsce w garażu na nieużywane opony. Nasz serwis Dalcar dysponuje powierzchnią magazynową przeznaczoną na sezonowe przechowywanie Twoich opon w odpowiednich do tego warunkach. Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo naszych klientów dlatego dokładnie przyglądamy się jakości Twoich opon, dzięki temu otrzymujesz komfort jazdy i gwarancję kontroli nad pojazdem w trudnych warunkach pogodowych oraz w niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Dobra jakość ogumienia to również mniejsze zużycie układu zawieszenia.

Twoje opony są już zużyte, zapraszamy do naszego serwisu samochodowego gdzie wybierzesz z katalogu swoje nowe opony, a 24 godziny później będą gotowe do montażu. Prowadzimy sprzedaż opon do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.

Wyważenie kół

Odpowiednio wyważone koła to równomiernie rozłożona masa koła na jego obwodzie. W naszym serwisie samochodowym w Szczecinku, wyważanie kół odbywa się komputerowo, dzięki czemu możemy zapewnić zwiększoną dokładność świadczonej usługi. Dobrze wyważone koła przekłada się na zwiększenie żywotności opon i poprawę komfortu i bezpieczeństwa na drodze.

Jeśli co najmniej od roku nie wyważałeś kół albo przy zwiększonej prędkości pojazdu odczuwasz wibracje na kierownicy i/lub siedzeniach to znak, że pora na wykonanie usługi. Zaleca się wyważanie kół każdorazowo po założeniu opony na felgę niezależnie czy są to nowe czy używane opony.